ru | ua |
Оплата та доставка GoPro Україна

Оплата та доставка GoPro Україна

Скористайтеся найкомфортнішим для вас варіантом оплати:
Оплата готівкою/карткою при отриманні. При отриманні товару у відділенні кур'єрської служби "Нова пошта" або при адресній доставці Ви можете здійснити оплату готівкою або карткою.
Оплата онлайн карткою Visa/MasterCard. Для цього при оформленні замовлення необхідно вибрати спосіб оплати карткою.
Безготівковий розрахунок. Оплатити замовлення за допомогою методу "Безготівковий розрахунок" за рахунком-фактурою: IBAN UA 62 322001 0000026005340020472 в АТ “УНІВЕРСАЛ БАНК”

Умови доставки:
Адресна доставка кур'єром до дверей по Україні - Безкоштовно. Перед тим як оплатити товар, обов'язково оглядайте його і перевіряйте комплектацію. Після отримання товару, магазин не несе відповідальності щодо його комплектації та цілісності.
Самовивіз із відділення Нової Пошти - Безкоштовно. Перед тим як оплатити товар, обов'язково оглядайте його. Після отримання товару, магазин не несе відповідальності щодо його комплектації та цілісності. Про всі етапи відправки замовлення ви будете проінформовані в додатку служби доставки "Нова Пошта".
Про всі етапи відправлення замовлення ви будете проінформовані у додатку служби доставки «Нова Пошта».
Термін доставки:
  • Терміни доставки: 2-4 робочих дні.
  • При оформленні замовленя до 14:00 відправки замовленнь здійснюються день в день;
  • З понеділка по пятницю завмовлення обробляються в той же день;
  • Замовлення зроблені суботу та неділю обробляються в понеділок;
Замовлення необхідно обов'язково оглядати перед отриманням у присутності співробітника транспортної компанії. У разі наявності механічних пошкоджень, невідповідності комплектації чи моделі виробу – відмовитись від замовлення, скласти відповідний акт. В іншому випадку магазин не гарантує вирішення спірних питань на користь клієнта та діє відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені
Передзвонити мені