ru | ua |

Про компанію GoPro

Ми любимо рух, швидкість та неймовірні пригоди, тому ми створили продукти, які допоможуть якісно зафіксувати всі найяскравіші моменти!

Про компанію GoPro
Про компанію
GoPro - світовий лідер у сфері екшн-камер та технологій для захоплення незабутніх моментів. Заснована у 2002 році, наша компанія спеціалізується на розробці та виробництві компактних та надійних камер, які дозволяють користувачам зафіксувати вражаючі пригоди, спортивні вміння та найцікавіші миті життя.
Про бренд GoPro в Україні
Бренд GoPro в Україні відзначається своєю інноваційністю, якістю та унікальністю продуктів. Наші екшн-камери відомі своєю здатністю знімати вражаюче високоякісні відео та фотографії навіть в екстремальних умовах. За допомогою наших продуктів, користувачі можуть ділитися своїми пригодами та створювати неповторні спогади.
Наша місія
Наша місія - надихати людей захоплюватися світом навколо, за допомогою інноваційних технологій GoPro. Ми допомагаємо нашим користувачам захоплювати та ділитися найціннішими моментами свого життя, створюючи захоплюючі відео та фотографії, які надихають інших.
Захист особистої інформації
Ми поважаємо конфіденційність та безпеку особистої інформації наших клієнтів. Усі дані, які нам надаються, зберігаються в захищених системах та обробляються відповідно до відповідних нормативів та стандартів безпеки даних.
Чому GoPro?
Ми — це максимальна надійність в найекстремальніших ситуаціях. Ваша GoPro — вірний компаньйон, і в дійсно важливих моментах вона завжди буде напоготові. З GoPro ви отримуєте не лише потужний бренд, а й якісне обслуговування, підтримку від виробника, турботу в деталях та на кожному етапі покупки ти використання.

Останні моделі GoPro використовують найпродуктивніші процесори, а тому ви отримаєте максимально деталізовану картинку з найширшим кутом огляду. Стабілізація, відзначена премією Emmy, дає вам неймовірну плавність зображення, навіть якщо камера обертається на 360°. Покращені акумулятори Enduro швидше заряджаються, дозволяють довше знімати та стійкі до холоду, тому тепер вам під силу навіть тривалі зйомки в морозних умовах.

Ми подбали також про зручне керування, зокрема голосом, та швидше вивантаження відзнятих матеріалів. Прямі трансляції мають одну з найкращих на ринку роздільних здатностей і, звісно ж, стабілізацію. Функціонал камер розширюється та покращується з кожною моделлю, чого варті лише режими нічної зйомки з вражаючими ефектами. А про водонепроникність та ударостійкість GoPro ходять легенди, адже хто ще зможе супроводжувати вас у таких екстримальних пригодах?
Чому GoPro?
Історія бренду
GoPro — бренд професійних екшн-камер та програмного забезпечення для монтування відео, належить GoPro, Inc. До 2014 компанія називалася Woodman Labs, Inc, заснована Ніком Вудманом у 2002.
Нік Вудман
26-річний Нік Вудман любив технології та вивчав образотворче мистецтво, і якось полетів в Австралію займатися серфінгом. Він хотів знімати красиві хвилі та адреналінні викрутаси, проте потрібне обладнання на той час коштувало кілька тисяч доларів. І тоді Нік зрозумів, що хоче створити доступну компактну камеру, яку завжди можна брати з собою.
Історія бренду
Він зі своєю дівчиною зібрав 250 000 доларів та заснував Woodman Labs, Inc. у 2002. Вже у 2004 світ побачив першу камеру GoPro HERO, яка могла тільки фотографувати. А в 2006 виходить GoPro Digital Hero, яка може знімати короткі відео до 10 секунд.

Час ішов, відео ставали все якіснішими, а можливості ширшими. І так у 2012 році скайдайвер Фелікс Баумгартнер стрибає з висоти 39 км зі стратосфери, обвішаний п’ятьма камерами GoPro. Камери в прямому ефірі фіксують вільне падіння на швидкості 1357 км на год.
у 2012 році скайдайвер Фелікс Баумгартнер стрибає з висоти 39 км зі стратосфери, обвішаний п’ятьма камерами GoPro. Камери в прямому ефірі фіксують вільне падіння на швидкості 1357 км на год.
У 2014 році компанія змінює назву на GoPro і її акції злітають до 15 мільярдів доларів.

Із того часу в GoPro були і злети, і падіння, але незмінним залишається одне — наші екшн-камери є вашими вірними союзниками в боротьбі за найякіснішу картинку та найкращий звук.
наші екшн-камери є вашими вірними союзниками в боротьбі за найякіснішу картинку та найкращий звук.
Зв'язок
Якщо у вас є запитання, коментарі або пропозиції, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної інформації, наведеної на нашому веб-сайті.

Дякуємо за інтерес до GoPro в Україні! Ми прагнемо продовжувати надавати вам найкращі екшн-камери та технології для незабутніх пригод та вражень.

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені
Передзвонити мені