Безкоштовна доставка та повернення
Повернення протягом 30 днів
Придбайте безпосередньо у офіційного дилера GoPro
ru | ua |

Про нас

Ми любимо рух, швидкість та неймовірні пригоди, тому ми створили продукти, які допоможуть якісно зафіксувати всі найяскравіші моменти!

Про нас
Про нас
Чи то підйом на найвищу гору, чи серфінг і дайвінг або ж це просто поїздки на велосипеді та парашутний спорт - візьми з собою GoPro, щоб ділитися враженнями. Наші камери дозволять передати найщиріші емоції та всю суть екстриму, вони будуть вірно служити вам якомога довше, поки ви стаєте швидшими, сильнішими, ще кращими.
Ми любимо рух, швидкість та неймовірні пригоди, тому ми створили продукти, які допоможуть якісно зафіксувати всі найяскравіші моменти!
Чому GoPro?
Ми — це максимальна надійність в найекстремальніших ситуаціях. Ваша GoPro — вірний компаньйон, і в дійсно важливих моментах вона завжди буде напоготові. З GoPro ви отримуєте не лише потужний бренд, а й якісне обслуговування, підтримку від виробника, турботу в деталях та на кожному етапі покупки ти використання.

Останні моделі GoPro використовують найпродуктивніші процесори, а тому ви отримаєте максимально деталізовану картинку з найширшим кутом огляду. Стабілізація, відзначена премією Emmy, дає вам неймовірну плавність зображення, навіть якщо камера обертається на 360°. Покращені акумулятори Enduro швидше заряджаються, дозволяють довше знімати та стійкі до холоду, тому тепер вам під силу навіть тривалі зйомки в морозних умовах.

Ми подбали також про зручне керування, зокрема голосом, та швидше вивантаження відзнятих матеріалів. Прямі трансляції мають одну з найкращих на ринку роздільних здатностей і, звісно ж, стабілізацію. Функціонал камер розширюється та покращується з кожною моделлю, чого варті лише режими нічної зйомки з вражаючими ефектами. А про водонепроникність та ударостійкість GoPro ходять легенди, адже хто ще зможе супроводжувати вас у таких екстримальних пригодах?
Чому GoPro?
Історія бренду
GoPro — бренд професійних екшн-камер та програмного забезпечення для монтування відео, належить GoPro, Inc. До 2014 компанія називалася Woodman Labs, Inc, заснована Ніком Вудманом у 2002.
Нік Вудман
26-річний Нік Вудман любив технології та вивчав образотворче мистецтво, і якось полетів в Австралію займатися серфінгом. Він хотів знімати красиві хвилі та адреналінні викрутаси, проте потрібне обладнання на той час коштувало кілька тисяч доларів. І тоді Нік зрозумів, що хоче створити доступну компактну камеру, яку завжди можна брати з собою.
Історія бренду
Він зі своєю дівчиною зібрав 250 000 доларів та заснував Woodman Labs, Inc. у 2002. Вже у 2004 світ побачив першу камеру GoPro HERO, яка могла тільки фотографувати. А в 2006 виходить GoPro Digital Hero, яка може знімати короткі відео до 10 секунд.

Час ішов, відео ставали все якіснішими, а можливості ширшими. І так у 2012 році скайдайвер Фелікс Баумгартнер стрибає з висоти 39 км зі стратосфери, обвішаний п’ятьма камерами GoPro. Камери в прямому ефірі фіксують вільне падіння на швидкості 1357 км на год.
у 2012 році скайдайвер Фелікс Баумгартнер стрибає з висоти 39 км зі стратосфери, обвішаний п’ятьма камерами GoPro. Камери в прямому ефірі фіксують вільне падіння на швидкості 1357 км на год.
У 2014 році компанія змінює назву на GoPro і її акції злітають ло 15 мільярдів доларів.

Із того часу в GoPro були і злети, і падіння, але незмінним залишається одне — наші екшн-камери є вашими вірними союзниками в боротьбі за найякіснішу картинку та найкращий звук.
наші екшн-камери є вашими вірними союзниками в боротьбі за найякіснішу картинку та найкращий звук.

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені
Передзвонити мені